Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Czym jest Endpoint Education Upgrade?

Endpoint Education Upgrade umożliwia scentralizowane, zaawansowane zarządzanie urządzeniami z systemem Android lub iOS za pośrednictwem konsoli administracyjnej Google Workspace. To rozwiązanie od Google pozwala instytucjom edukacyjnym zachować kontrolę nad swoimi urządzeniami i ustawić określone zasady ich użytkowania.

Jakie są korzyści korzystanie z Endpoint Education Upgrade?

Kontrola aplikacji: Określanie, które aplikacje mogą być instalowane na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Kontrola dostępu: Określanie, kto może logować się na urządzeniach należących do szkoły.

Zautomatyzowane zadania: Użyj reguł, aby zautomatyzować zadania zarządzania urządzeniami i otrzymywać alerty bezpieczeństwa.

Lokalizacja i bezpieczeństwo urządzeń: Lokalizowanie zgubionych lub skradzionych urządzeń i zdalne czyszczenie danych w razie potrzeby.

Wymagania dotyczące silnych haseł: Wymuszaj stosowanie silnych haseł do urządzeń.

Profile robocze Android: Używanie specjalnych profili roboczych dla urządzeń z systemem Android.

Zarządzanie urządzeniami należącymi do szkoły: Kontroluj swoje urządzenia lub konta Google jako instytucja edukacyjna.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem Endpoint Education Upgrade w swojej szkole zapraszamy do kontaktu!