GoCloud Polska


Założona w 2011 roku firma GoCloud Polska jest liderem na polskim rynku specjalizującym się w rozwiązaniach Software as a Service (SaaS) lub "cloud computing" dla przedsiębiorstw. GoCloud specjalizuje się w rozwiązaniach Google Enterprise w tym Google Workspace (dawniej G Suite), Google Search Appliance czy Google Cloud Platform. Współpracuje bardzo blisko z zespołami Google na poziomie zarówno lokalnym jak i globalnym. GoCloud wspiera przedsiębiorstwa w innowacyjnym podejściu do komunikacji i współpracy wewnętrznej, oferując usługi eksperckie i najlepsze wzorce, zarówno na poziomie technicznym jak i w obszarach biznesowej transformacji organizacyjnej. 


W zespole GoCloud pracują nie tylko certyfikowani architekci Google Cloud, ale także jedyny w Polsce Google Developer Expert z obszaru transformacji cyfrowej Google Workspace.


Zobowiązanie firmy GoCloud to dostarczanie światowej klasy rozwiązań biznesowych i technologicznych dla przedsiębiorstw, które dostrzegają nowe możliwości w rozwiązaniach “cloud computing”.


GoCloud Polska z sukcesem uruchomił do tej pory ponad 1 000 000 kont Google Workspace. Do klientów firmy należą m.in. Bonduelle, eSky, LafargeHolcim, PwC, Roche, Solvay, Vewd czy Capgemini.


GoCloud Polska jest autoryzowanym partnerem Google w obszarze rozwiązań do komunikacji i współpracy w przedsiębiorstwach oraz edukacji cyfrowej w oświacie. Na początku 2020 roku podjęliśmy się największego wyzwania w historii firmy i dedykowaliśmy wszelkie możliwe zasoby do wsparcia polskiej edukacji. 


Oto co udało nam się osiągnąć >>
  Zastrzeżenia


GoCloud Polska sp. z o.o. to firma zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, KRS 0000394633, NIP PL1182077700, REGON: 144778541, Kapitał zakładowy: 50 000 PLN wpłacony w całości.


Ten dokument zawiera informacje stanowiące tajemnicę handlową i/lub będące własnością GoCloud Polska. Ich wykorzystywanie przez adresata jest możliwe tylko w celu oceny rozwiązań/oferty GoCloud Polska. Jakiekolwiek inne wykorzystanie zawartych tu informacji w tym przekazanie stronom trzecim wymaga pisemnej zgody GoCloud Polska.


GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27

03-193 Warszawa, Polska

tel. +48 22 203 555 1