GoCloud Polska


GoCloud Polska jest od 2011 roku partnerem Google w zakresie rozwiązań do komunikacji, współpracy i wsparcia procesów kształcenia opartych o platformę Google Workspace oraz głównym partnerem Google dla Edukacji Polska. 


W tym zakresie aktywnie wspieramy:


Nasza strategia obejmuje kompleksową obsługę placówek edukacyjnych. Przekłada się to na działanie takie jak:


GoCloud Polska już dwukrotnie otrzymał nagrodę Partnera Roku Google w obszarze Edukacji.

W zespole GoCloud pracują nie tylko certyfikowani architekci Google Cloud, ale także jedyny w Polsce Google Developer Expert z obszaru transformacji cyfrowej Google Workspace.


Zobowiązanie firmy GoCloud to dostarczanie światowej klasy rozwiązań technologicznych dla Instytucji Edukacyjnych, które dostrzegają nowe możliwości w rozwiązaniach “cloud computing”.


GoCloud Polska z sukcesem uruchomił do tej pory ponad 1 000 000 kont Google Workspace. Do klientów biznesowych firmy należą m.in. Bonduelle, eSky, LafargeHolcim, PwC, Roche, Solvay, Vewd czy Capgemini.


  Zastrzeżenia


GoCloud Polska sp. z o.o. to firma zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, KRS 0000394633, NIP PL1182077700, REGON: 144778541, Kapitał zakładowy: 50 000 PLN wpłacony w całości.


Ten dokument zawiera informacje stanowiące tajemnicę handlową i/lub będące własnością GoCloud Polska. Ich wykorzystywanie przez adresata jest możliwe tylko w celu oceny rozwiązań/oferty GoCloud Polska. Jakiekolwiek inne wykorzystanie zawartych tu informacji w tym przekazanie stronom trzecim wymaga pisemnej zgody GoCloud Polska.


GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27

03-193 Warszawa, Polska

tel. +48 22 203 555 1